HENANS GNEE JAUNS MATERIĀLS CO., LTD
86-372-5055135
6060 T6 alumīnija caurule

6060 T6 alumīnija caurule

6060 T6 alumīnija caurule ir ekstrudēta doba daļa, kas izgatavota no EN AW-6060 (AlMgSi0.5) sakausējuma ar T6 rūdījumu. Tā ir vidējas -izturības, termiski apstrādājama alumīnija caurule, kas novērtēta ar tās lielisko ekstrūdējamību, tīru anodētu virsmu, labu izturību pret koroziju un vienkāršu metināmību. Izplatītas formas ir apaļas, kvadrātveida un taisnstūrveida caurules, kuru ārējais diametrs parasti tiek piegādāts no 6 mm līdz 350 mm un sienu biezums no 0,5 mm uz augšu.

Nosūtīt pieprasījumu
Vai jums ir jautājumi? GNEE tirdzniecības pārstāvji tagad ir pieejami tiešraides tērzēšanai
  • Apraksts

    Kas ir 6060 T6 alumīnija caurule

    6060 ir Eiropā -izstrādāts Al-Mg-Si sakausējums (EN AW-6060, apzīmēts arī ar AlMgSi0.5, UNS A96060, WNR 3.3206). Tas ir daļa no 6xxx saimes un atrodas vidēji stiprā galā, nedaudz zemāks par 6063 dažos tempos, bet ar ļoti labu ekstrūzijas darbību un gludu, spilgtu apdari pēc anodēšanas.

     

    T6 rūdījums nozīmē, ka caurule tiek termiski apstrādāta ar šķīdumu un pēc tam mākslīgi novecota. Šādā stāvoklī tas sasniedz augstāko izturību no parastajiem 6060 temperamentiem, vienlaikus saglabājot labu izmēru stabilitāti un virsmas kvalitāti. Šī kombinācija ir iemesls, kāpēc 6060 T6 tiek plaši izmantots logu un durvju sistēmām, aizkaru sienām, margām, mēbeļu caurulēm, apgaismes celiņiem un viegliem konstrukciju rāmjiem.

     

    Punkts, kas ir svarīgs specifikācijai: 6060 T6 alumīnija caurule ir strukturāla un arhitektoniska ekstrūzija, nevis spiediena{2}}cauruļvadu izstrādājums. Tās ekspluatācijas iespējas šķidrumā vai nesošajā{4}}sistēmā ir atkarīgas no sienas biezuma, sakausējuma, temperatūras, temperatūras un piemērojamā konstrukcijas koda, un tā ir jānosaka konstrukcijā, nevis jālasa no fiksētas spiediena klases.

     

    aluminum alloy tube factory

     

    6060 T6 alumīnija caurules specifikācijas

    Vienums

    Detaļas

    Produkts

    6060 T6 alumīnija caurule (apaļa, kvadrātveida, taisnstūrveida)

    Sakausējums

    6060 (EN AW-6060 / AlMgSi0.5 / UNS A96060 / WNR 3.3206)

    Temperatūra

    T6 (šķīdums termiski apstrādāts un mākslīgi izturēts); pieejams arī O, T4, T5, T64, T66

    Standarti

    EN 573-3, EN 755-1, EN 755-2; ASTM B221; GB/T 6892; JIS H4000

    Formas

    Apaļa caurule, kvadrātveida caurule, taisnstūra caurule

    Ārējais diametrs

    Apaļa caurule parasti no 6 mm līdz 350 mm (pieejami pielāgoti izmēri)

    Sienas biezums

    0,5 mm līdz 40 mm atkarībā no formas un metodes

    Garums

    1000 mm līdz 6000 mm standarta; sagriezts-līdz-garumam un pieejams garāks garums

    Virsmas apdare

    Dzirnavu apdare, anodēta (caurspīdīga vai krāsaina), pulverkrāsota, elektroforētiska

    Blīvums

    2,70 g/cm³

    Elastības modulis

    aptuveni . 69 GPa

     

    Saņemiet projekta piedāvājumu

     

    Mehāniskās īpašības

    Tālāk norādītās vērtības ir minimālās mehāniskās īpašības ekstrudētai 6060 caurulei atbilstoši EN 755-2 (sienas biezums līdz 15 mm). Faktiskie rezultāti atšķiras atkarībā no sienas biezuma, temperatūras un ražošanas ceļa; dzirnavu pārbaudes sertifikāts apstiprina vērtības katram pasūtījumam.

    Temperatūra

    Stiepes izturība Rm (min)

    Teces stiprums Rp0,2 (min)

    Pagarinājums A (min)

    T4

    120 MPa

    60 MPa

    16%

    T5

    160 MPa

    120 MPa

    8%

    T6

    190 MPa

    150 MPa

    8%

    T66

    215 MPa

    160 MPa

    8%

    6060 T6 tipiskā izmērītā stiepes izturība ir aptuveni 190 līdz 220 MPa, un ražība ir aptuveni 150 līdz 170 MPa ar pagarinājumu aptuveni 8 līdz 11 procenti. Tās ir materiāla stiprības vērtības, nevis spiediena novērtējums.

     

    Ķīmiskais sastāvs

    EN AW-6060 sastāvs atbilstoši EN 573-3, svara procentos:

    Elements

    Si

    Fe

    Cu

    Mn

    Mg

    Kr

    Zn

    Ti

    Citi (katrs)

    Citi (kopā)

    Al

    %

    0,30 līdz 0,60

    0,10 līdz 0,30

    0,10 maks

    0,10 maks

    0,35 līdz 0,60

    0,05 maks

    0,15 maks

    0,10 maks

    0,05 maks

    0,15 maks

    Atlikums

     

    Parastie krājumu izmēri

    Tālāk esošajā tabulā ir parādīti reprezentatīvi apaļo cauruļu izmēri, kas parasti tiek piegādāti 6060 T6. Citi diametri, sienu biezumi un kvadrātveida vai taisnstūrveida sekcijas ir pieejami pēc rasējuma vai specifikācijas.

    Ārējais diametrs (mm)

    Sienas biezums (mm)

    Parastais garums (mm)

    Temperatūra

    20

    2.0

    1000 līdz 6000

    T5 / T6

    25

    1.5

    1000 līdz 6000

    T5 / T6

    30

    2.0

    1000 līdz 6000

    T5 / T6

    40

    2.5

    1000 līdz 6000

    T5 / T6

    50

    3.0

    1000 līdz 6000

    T6

    60

    3.0

    1000 līdz 6000

    T6

    80

    4.0

    1000 līdz 6000

    T6

    100

    4.0

    1000 līdz 6000

    T6

    120

    5.0

    1000 līdz 6000

    T6

    140

    5.0

    1000 līdz 6000

    T6

     

    Lietojumprogrammas

    6060 T6 alumīnija caurule tiek izmantota, ja tīra virsma, viegls svars un mērena stiprība ir svarīgāki par maksimālo kravnesību:

    Logu, durvju un aizkaru{0}}sienu rāmji

    Margas, margas un balustrādes

    Mēbeļu caurules un dekoratīvā apdare

    Apgaismojuma celiņi un displeja struktūras

    Viegla aprīkojuma rāmji un korpusi

    Siltuma izlietnes un siltuma vadības daļas

    Transporta interjeri, mazumtirdzniecības piederumi un apūdeņošanas caurule

    Elektriskie vadi un sadales balsti

    Lielākai konstrukcijas slodzei parasti priekšroka tiek dota 6061 vai 6082 caurulei . 6060 joprojām ir noklusējuma izvēle, ja prioritāte ir virsmas apdare un ekstrūzijas detaļas.

    Railings, handrails
    Margas, margas
    irrigation pipe
    apūdeņošanas caurule
    Electrical conduit and distribution supports
    Elektriskie vadi un sadales balsti
    Transport
    Transports

    Virsmas apdares iespējas

    Frēzēšanas apdare: kā-ekstrudēta, piemērota krāsošanai vai turpmākai apstrādei

    Anodēšana: caurspīdīga vai krāsaina; rada viendabīgu, izturīgu, dekoratīvu virsmu

    Pulverkrāsojums: krāsai{0}}pieskaņota arhitektoniska aizsardzība

    Elektroforēzes un koka{0}}graudu pārnešana: dizaina-LED interjeriem un fasādēm

     

    6060 pret 6063 pret 6082

    Īpašums

    6060 T6

    6063 T6

    6082 T6

    Spēks

    Mērens

    Mērens

    Augstāks

    Ekstrudējamība

    Ļoti labi

    Ļoti labi

    Labi

    Anodēšanas reakcija

    Lieliski

    Lieliski

    Labi

    Tipisks lietojums

    Arhitektūras, dekoratīvas

    Arhitektūras, dekoratīvas

    Strukturālā, mehāniskā apstrāde

    Relatīvais spēka rangs

    1

    2

    4

    Visi trīs ir 6xxx Al-Mg-Si sakausējumi un ir metināmi ar TIG un MIG. Izvēlieties 6060 vai 6063, kad galvenā ir apdare un forma, un 6082, kad daļai ir jāiztur lielāka slodze.

     

    Iepakojums

    6060 T6 alumīnija caurule ir iepakota tālsatiksmes-jūras un gaisa kravu pārvadājumiem:

    Katrs komplekts ir iesaiņots ūdensnecaurlaidīgā vai pretrūsas papīrā

    Saiņi ar tērauda vai poliestera siksnām, vismaz trīs lentes katrā saišķī

    Koka kastes vai koka paletes smagiem vai jauktiem sūtījumiem

    Gala vāciņi un stūru aizsargi tiek piegādāti pēc pieprasījuma

    Skaidras etiķetes ar sakausējumu, rūdījumu, izmēru, partiju un standartu

     

    2026060909525162773 120250925154029133543 1

     

    Pārbaude un kvalitātes kontrole

    GNEE pirms nosūtīšanas veic šādas pārbaudes:

    Izejvielu pārbaude: dzirnavu sertifikāts pārbaudīts saskaņā ar EN 573-3 sastāvu un pasūtīto rūdījumu.

    Izmēru pārbaude: ārējais diametrs, sienas biezums, garums, taisnums un taisnums pārbaudīts atbilstoši EN 755 izmēru pielaidēm.

    Virsmas pārbaude: vizuāli pārbaudiet, vai nav skrāpējumu, iespiedumu, oksidācijas un anodēšanas defektu.

    Mehāniskā pārbaude: stiepes spēks un ražība apstiprināta no dzirnavu pārbaudes sertifikāta; neatkarīga pārbaude ir pieejama pēc pieprasījuma.

    Pārklājuma pārbaude: vajadzības gadījumā mēra anodēšanas vai pulvera biezumu.

    Dokumentācija: EN 10204 3.1 dzirnavu pārbaudes sertifikāts, kas izsniegts kopā ar pasūtījumu; Trešās-puses pārbaude, ko veic SGS vai BV, ir pieejama pēc pieprasījuma.

     

    Wholesale aluminum pipe

    ALU TUBE 6060 T650 MTC6060 T6 EN 573-3 EN 755-2 aluminum pipe MTC

     

    Kāpēc pirkt 6060 T6 alumīnija cauruli no GNEE

    18 gadu alumīnija eksporta pieredze kopš 2008. gada

    Elastīgs MOQ, pamatojoties uz pasūtījuma daudzumu un izmēru, piemērots gan izmēģinājuma, gan apjoma pasūtījumiem

    Vienā sūtījumā var apvienot vairākas specifikācijas, rūdījumu, apdari un izmērus

    Tiek atbalstīta krājumu un pielāgota ekstrūzija, un tiek nodrošināts -līdz-pakalpojums

    LV 10204 3.1 MTC nodrošināts; SGS vai BV pārbaude ir pieejama pēc pieprasījuma

    Standarta izpildes laiks apmēram 15 līdz 35 dienas; pielāgotas preces apmēram 25 līdz 45 dienas (apstipriniet pēc pasūtījuma)

     

    GNEE ALUMINUM

     

     

    FAQ

    Kāda ir atšķirība starp 6060 T6 un 6063 T6 alumīnija cauruli?

    Abi ir vidēji -izturīgi arhitektūras sakausējumi ar izcilu anodēšanas reakciju. 6060, kas ir izplatīti Eiropas specifikācijās (EN AW-6060), un tos plaši izmanto tiem pašiem logiem, durvīm un dekoratīviem darbiem kā 6063. Izvēle bieži ir atkarīga no standarta, ko pieprasa jūsu projekts, un no nepieciešamās ekstrūzijas sadaļas.

    Vai 6060 T6 alumīnija caurules spiediens ir nominālais?

    Nē. Tā ir strukturāla un arhitektoniska ekstrūzija. Jebkurš spiediens vai slodzes spēja ir jānosaka pēc konstrukcijas, pamatojoties uz sienas biezumu, sakausējumu, temperatūru, temperatūru un piemērojamo kodu, nevis no fiksētas spiediena klases.

    Kādus izmērus var piegādāt GNEE?

    Apaļa caurule parasti ir pieejama ar ārējo diametru no 6 mm līdz 350 mm ar sieniņu biezumu no 0,5 mm, garumā līdz 6000 mm standarta. Zīmējumiem ir pieejamas kvadrātveida un taisnstūrveida sekcijas un pielāgoti izmēri.

    Kādas virsmas apdares ir pieejamas?

    Atkarībā no projekta ir pieejama dzirnavu apdare, anodēta (caurspīdīga vai krāsaina), pulverkrāsota un elektroforētiska vai koka{0}}graudu pārnešana.

    Kādi dokumenti ir pievienoti pasūtījumam?

    Katrs pasūtījums tiek piegādāts ar EN 10204 3.1 dzirnavu pārbaudes sertifikātu. Pēc pieprasījuma var tikt noorganizēta SGS vai BV veiktā trešās{2} puses pārbaude.

    Vai varu pasūtīt vairākus izmērus vai raksturlielumus kopā?

    Jā. GNEE atbalsta kombinētus sūtījumus ar vairākiem izmēriem, rūdījumu un virsmas apdari vienā pasūtījumā, minimālo daudzumu, ko nosaka kopējais pasūtījums un atlasītie izmēri.

    Kāds ir tipiskais izpildes laiks?

    Standarta preces parasti ir apmēram 15 līdz 35 dienas; pielāgota ekstrūzija vai apdare ir aptuveni 25 līdz 45 dienas. Veicot pasūtījumu, apstipriniet precīzu grafiku.

     

    Pieprasiet piedāvājumu

    Pastāstiet GNEE nepieciešamo sakausējuma rūdījumu (piemēram, 6060 T6), formu, ārējo diametru, sienas biezumu, garumu, virsmas apdari, daudzumu un galamērķi. Mūsu komanda apstiprinās pieejamību, sniegs piedāvājumu un konsultēs par izpildes laiku un kombinētajām piegādes iespējām.

    Sazinieties ar GNEE, lai apspriestu savas 6060 T6 alumīnija caurules prasības.

     

    Populāri tagi: 6060 t6 alumīnija caurule, Ķīna 6060 t6 alumīnija cauruļu ražotāji, piegādātāji, rūpnīca